Claude Monet - Impression Sunrise 1872 Tablo

Claude Monet - Impression Sunrise 1872 Tablo

33.90 TL 33.90 TL
Ürün Kodu:5001
Lütfen Tablo Biçimi Seçiniz!
Tablo Biçimi ve Çerçeve Ebatları
40 X 30 Cm40 X 60 Cm50 X 70 Cm60 X 80 Cm
Yatay

Tablo Biçimi

Adet

Ev veya işyerinizde bahçe esintisi yaratacak, güne mutlu ve huzurlu başlamanıza yardımcı olacak bir Monet tablosuna ne dersiniz? Bir günün binlerce rengi, bir rengin binlerce tonu olduğunu savunan; fırçasıyla şiir yazan Fransız ressamın dokunuşlarını duvarlarınıza taşıyın! Aslında bulunduğu duvarda estetik dışında çok daha önemli anlamlar taşıyan tabloları seçmeden önce, kendinize ne kadar hitap ettiğini bilmeniz gerekir. Sürreal bir ruhunuz mu var, yoksa tamamen realist misiniz? Baktığınız yerin gerçekliğine mi odaklanıyorsunuz, yoksa gördüğünüzden daha fazlasını mı hayal ediyorsunuz? Tüm bu soruların cevapları kendinizi fark etmenizi sağlar ve sizi yansıtan evinizde; size en uygun tabloyu seçmenize yardımcı olur.

 

Usta ressam Claude Monet’in en sevdiğiniz eserlerini, renk ve boyut açısından kendi zevkinizle buluşturabilir ve empresyonizm akımını bulunduğunuz ortamda hissedebilirsiniz. Empresyonizmin realist çizgilerinin tuval ile buluştuğu Monet tablolarını sizlere sunuyor ve Claude Monet’in en ünlü eserlerini duvarlarınıza taşımak istiyoruz.

 

Claude Monet farklı tablolar yaparak duvarlarımıza harika eserler bırakacak tablolar ile çalışmalarını sürdürmüştür. Impression Sunrise 1872 de bu tablolardan en güzellerinden biridir. Duvarlarınıza usta ressamların tablolarını asmak istiyorsanız harika bir seçim.

KULLANILAN MALZEME 4cmX3cm İtalyan Kesim Çam Ağacı Şase. Kullanılan ahşap şaseler fırınlanmıştır, uzun yıllar yamulma, dönme ve hiç bir problem görülmez. % 100 320 Gram Pamuklu Kumaş Kullanılarak Üretilmektedir. Duvar saatlerinde kullanılan mekanizmalar sessizdir. ÖMÜR BOYU GARANTİ Ürünlerimizde uyguladığımız özel karışım ile solma ve yıpranma olmamaktadır. Bu sebeple ÖMÜR BOYU GARANTİmiz altındadır. ÜRÜNLERİMİZ NE DEĞİL Ürünlerimiz kesinlikle piyasada satılan MDF tabanlı ve kağıt üzerine dijital baskı ile satılan ucuz ve kalitesiz ürünlerden değildir. KAPIDA ÖDEME GÜVENCESİ Kapıda ödeme güvencesi ile siparişinizin ödemesini kapıda yapabilme avantajı. AMBALAJ Güçlendirilmiş karton kutu ve naylon ambalaj ile tablonun size hiç bir zarar görmeden ulaştırılması sağlanır.
Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
Ad Soyad:
Mail Adresiniz :
Yorum :
Güvenlik Resmi :
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
Kredi Kartı
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR
2 3
16.95 TL 34 TL
11.3 TL 34 TL


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.