Joan Miro - Upside-Down Figures Tablo

Joan Miro - Upside-Down Figures Tablo

33.90 TL 33.90 TL
Ürün Kodu:5049
Lütfen Tablo Biçimi Seçiniz!
Tablo Biçimi ve Çerçeve Ebatları
40 X 30 Cm40 X 60 Cm50 X 70 Cm60 X 80 Cm
Dikey

Tablo Biçimi

Adet

Joan Miro İspanya’nın Barcelona liman şehrinde doğmuştur. Kuyumcu ve saatçi anne ve babanın oğlu olan Miro sanatla daha küçük yaşlarda iç içeydi. Joan Miro, erken yaşta Paris’e taşındı ve alışılmamış tarzını geliştirmeye başladı. İspanyol soyut ressam Joan Miro genelde tek yada basit parlak renklerde garip resimler yapmıştır. Resimlerinde acaip organik şekiller, yıldızlar, kuşlar, semboller ve çizgiler vardır. Bunlar soyut oldukları halde hayat doludurlar. Miro seramik duvar resimleri de dahil üzere daha pek çok sanat eseri üretmiştir.

 

25 Aralık 1983 tarihinde Palma, Mallorca’daki evinde öldü. Bugün, eserleri tüm dünyada müzelerde ve galerilerde sergilenmiş, ve 250,000 dolar ile 17.000.000 dolar arasında satılmıştır.

KULLANILAN MALZEME 4cmX3cm İtalyan Kesim Çam Ağacı Şase. Kullanılan ahşap şaseler fırınlanmıştır, uzun yıllar yamulma, dönme ve hiç bir problem görülmez. % 100 320 Gram Pamuklu Kumaş Kullanılarak Üretilmektedir. Duvar saatlerinde kullanılan mekanizmalar sessizdir. ÖMÜR BOYU GARANTİ Ürünlerimizde uyguladığımız özel karışım ile solma ve yıpranma olmamaktadır. Bu sebeple ÖMÜR BOYU GARANTİmiz altındadır. ÜRÜNLERİMİZ NE DEĞİL Ürünlerimiz kesinlikle piyasada satılan MDF tabanlı ve kağıt üzerine dijital baskı ile satılan ucuz ve kalitesiz ürünlerden değildir. KAPIDA ÖDEME GÜVENCESİ Kapıda ödeme güvencesi ile siparişinizin ödemesini kapıda yapabilme avantajı. AMBALAJ Güçlendirilmiş karton kutu ve naylon ambalaj ile tablonun size hiç bir zarar görmeden ulaştırılması sağlanır.
Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
Ad Soyad:
Mail Adresiniz :
Yorum :
Güvenlik Resmi :
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
Kredi Kartı
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR
2 3
16.95 TL 34 TL
11.3 TL 34 TL


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.