Leonardo da Vinci - Mona Lisa Tablo

Leonardo da Vinci - Mona Lisa Tablo

33.90 TL 33.90 TL
Ürün Kodu:5095
Lütfen Tablo Biçimi Seçiniz!
Tablo Biçimi ve Çerçeve Ebatları
40 X 30 Cm40 X 60 Cm50 X 70 Cm60 X 80 Cm
Dikey

Tablo Biçimi

Adet

Rönesans döneminde yaşamış en önemli ressam, düşünür, mimar, mühendis, mucit, müzisyen, anatomist ve ressam olan Leonardo Da Vinci, Rönesans sanatını doruğuna ulaştırmış dünyanın gelmiş geçmiş en büyük sanatçı ve dehalarından biridir.

En önemli eserleri şüphesiz yüzü bin bir ifade taşıyan ünlü Mona Lisa ve Son Akşam Yemeği’dir. 14 yaşındayken harika çizimler yaptığının fark edilmesi üzerine dönemin ünlü ressam ve heykeltıraşı Andrea del Verrocchio tarafından çırak olarak alınan Leonardo, Floransa’yı 1482 yılında terk ederek Milano Dükü Sforza’nın hizmetine girdi. Sforza’nın himayesi altındayken pek çok ünlü köprü, bina, makine ve silah tasarımı üzerine çalıştı. Mekanik, geometri, uçan makineler, mimari yapılar ve anatomi gibi pek çok konuya ilgisi olduğundan başladığı projelerin çoğunu bitiremiyor, bir yandan da öğrenciler yetiştirmeye gayret ediyordu. 1503 yılında, insanlık tarihinin en önemli eserlerinden biri olarak kabul edilen Mona Lisa tablosu üzerinde çalışmaya başladı ve rivayete göre eserini bitirene kadar çıktığı her seyahatte yanında taşıdı. 1519 yılında hayatını kaybettiğinde Kral 1. Francis’in hamiliğinde Fransa’nın baş ressam, mühendis ve mimarı olarak çalışıyordu.

Leonardo Da Vinci’nin ünlü eserlerinin ve çizimlerinin yer aldığı reprodüksiyon kanvas tablolara sitemizden ulaşabilirsiniz. 
  KULLANILAN MALZEME 4cmX3cm İtalyan Kesim Çam Ağacı Şase. Kullanılan ahşap şaseler fırınlanmıştır, uzun yıllar yamulma, dönme ve hiç bir problem görülmez. % 100 320 Gram Pamuklu Kumaş Kullanılarak Üretilmektedir. Duvar saatlerinde kullanılan mekanizmalar sessizdir. ÖMÜR BOYU GARANTİ Ürünlerimizde uyguladığımız özel karışım ile solma ve yıpranma olmamaktadır. Bu sebeple ÖMÜR BOYU GARANTİmiz altındadır. ÜRÜNLERİMİZ NE DEĞİL Ürünlerimiz kesinlikle piyasada satılan MDF tabanlı ve kağıt üzerine dijital baskı ile satılan ucuz ve kalitesiz ürünlerden değildir. KAPIDA ÖDEME GÜVENCESİ Kapıda ödeme güvencesi ile siparişinizin ödemesini kapıda yapabilme avantajı. AMBALAJ Güçlendirilmiş karton kutu ve naylon ambalaj ile tablonun size hiç bir zarar görmeden ulaştırılması sağlanır.
Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
Ad Soyad:
Mail Adresiniz :
Yorum :
Güvenlik Resmi :
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
Kredi Kartı
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR
2 3
16.95 TL 34 TL
11.3 TL 34 TL


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.