Vincent van Gogh - Çiçek Açan Badem Ağacı Tablo

Vincent van Gogh - Çiçek Açan Badem Ağacı Tablo

33.90 TL 33.90 TL
Ürün Kodu:4717
Lütfen Tablo Biçimi Seçiniz!
Tablo Biçimi ve Çerçeve Ebatları
40 X 60 Cm50 X 70 Cm60 X 80 Cm50 X 50 Cm60 X 60 Cm70 X 70 Cm
Dikey
Kare
Yatay
Adet

Delilikle dahilik arasındaki ince çizgide en çok gidip gelen sanatçılardan biri; Vincent Willem Van Gogh. 1853 doğumlu Hollandalı dünyaca ünlü ressam, 37 yıllık kısa yaşamı boyunca, 2000 civarında tablo üretti. Birçoğumuz onu, yaşamının son döneminde kulağının bir kısmını kendi kendine kesmesiyle tanıyoruz. Ancak Vincent Willem Van Gogh, arada sırada geçtiği bu delilik çizgisinden geri döndüğü zamanlarda resim sanatına sayısız başyapıt kazandırdı.

Yaşamının son 10 yıllık döneminde resim alanında eserler üretmeye başlayan Hollandalı ressam, post empresyonizm akımının en önemli temsilcileri arasında bulunuyor. Gençliğinde öğretmenlik, sanat simsarlığı gibi farklı mesleklerle uğraşan van Gogh, ilk dönemlerinde oldukça pesimist eserler ortaya koyarken bir süre sonra post empresyonizm akımının da etkisiyle kendine özgü bir tarz oluşturarak dünyanın sayılı ressamları arasında yer aldı. Yaşamından yıllar sonra dünyaca üne kavuşacak olan eserleri, birçok sanatçı gibi ona da hayatta olduğu dönem boyunca iyi bir yaşam kalitesi sunamamıştı. Özellikle hayatının son 2 yıllık diliminde ruh sağlığı giderek bozuluyor bir yandan resim alanındaki üretkenliği de aynı oranda artıyordu. Patates Yiyenler, Ayçiçekleri, Yıldızlı Gece ve Dr. Gachet’in Portresi gibi van Gogh'un fırçasından çıkan birçok tablo da bu ömrünün son 2 yıllık döneminde ortaya koyduğu başyapıtlar arasında bulunuyor.

1886 senesinde yapmaya başladığı otoportresi halen yapılmış en iyi otoportrelerden biri olarak kabul edilir. İntihar ederek hayatını sonlandırmış olsa da biz onu her zaman yaptığı eserlerle hatırlıyor olacağız.


Hiç çiçek açan bir badem ağacı gördünüz mü? Gördüyseniz onun güzelliğini asla zihninizden çıkaramazsınız. Görmediyseniz de bu kanvas tablo ile sizin için o anı ölümsüzleştirebiliriz ve siz de her an bu görüntünün tadını çıkarabilirsiniz. Çiçek açan ağaçlar "Almond Blossom - Blossoming Almond Tree" adlı tablo Van Gogh için farkındalığı ve umudu temsil ediyordu. Etkilendiği sanat akımları resimlerine tesir ettiği bir dönemde bu şaheser ortaya çıkmıştır. Yeğeninin doğumunu kutlamak için yaptığı bu tablo sanatçının en beğenilen eserlerindendir. KULLANILAN MALZEME 4cmX3cm İtalyan Kesim Çam Ağacı Şase. Kullanılan ahşap şaseler fırınlanmıştır, uzun yıllar yamulma, dönme ve hiç bir problem görülmez. % 100 320 Gram Pamuklu Kumaş Kullanılarak Üretilmektedir. Duvar saatlerinde kullanılan mekanizmalar sessizdir. ÖMÜR BOYU GARANTİ Ürünlerimizde uyguladığımız özel karışım ile solma ve yıpranma olmamaktadır. Bu sebeple ÖMÜR BOYU GARANTİmiz altındadır. ÜRÜNLERİMİZ NE DEĞİL Ürünlerimiz kesinlikle piyasada satılan MDF tabanlı ve kağıt üzerine dijital baskı ile satılan ucuz ve kalitesiz ürünlerden değildir. KAPIDA ÖDEME GÜVENCESİ Kapıda ödeme güvencesi ile siparişinizin ödemesini kapıda yapabilme avantajı. AMBALAJ Güçlendirilmiş karton kutu ve naylon ambalaj ile tablonun size hiç bir zarar görmeden ulaştırılması sağlanır.
Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
Ad Soyad:
Mail Adresiniz :
Yorum :
Güvenlik Resmi :
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
Kredi Kartı
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR
2 3
16.95 TL 34 TL
11.3 TL 34 TL


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.